Automobilio pirkimas JAV

Automobilio pirkimo proceso metu kyla daugybė klausimų, tačiau vienas iš pagrindinių – iš kur pirkti transporto priemonę? Nors atsakymų variantų į šį klausimą – gausu, visame pasaulyje itin dažnai svarstomas automobilio pirkimas JAV. Nors vieno atsakymo, ar verta pirkti automobilį už Atlanto, nėra, visuomet svarbu įvertinti tokio pirkimo privalumus bei trūkumus.

Itin didelio europiečių dėmesio susilaukia automobilių iš Amerikos gausybė ir įvairovė. Jungtinių Amerikos Valstijų aukcionai siūlo platų techniškai tvarkingų ir saugių transporto priemonių asortimentą. Daug amerikietiškų automobilių atrodo identiški europietiškų žinomų gamintojų markių kaip „Toyota“, „Nissan“, „Ford“, „BMW“ automobiliams, ne gana to, JAV stebina nestandartiniais, tačiau patogiais ir lūkesčius visiškai atitinkančiais automobiliais.Transporto priemonių pasiūloje galima rasti to, ką sunku rasti savo žemyne, pavyzdžiui, į Europą daugelis „Tesla“ elektromobilių atkeliauja būtent iš JAV, Amerikoje gausu ir hibridinį arba galingą benzininį variklį turinčių sedanų ar kupė. Amerikietiški automobiliai ne tik kelia įspūdį savo dizainu ar patogumais, tačiau ir kainos bei kokybės santykiu. JAV automobiliai paprastai kainuoja mažiau nei europietiški, tačiau yra tokie pat patikimi.

Tiesa, yra dalykų, kuriuos naudinga žinoti susidomėjusiems. Jei naršote JAV aukcionuose, atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir į tokius dalykus kaip dokumentų grafa ir jų tvarkingumas, gedimai ir pažeidimai, nes tik išsinagrinėję visas smulkmenas apie transporto priemonę, galėsite išsirinkti optimaliausią bei patikimiausią variantą.Kai kurių tipų automobilių paieškos gali būti itin sunkios. Nors ir amerikietiški automobiliai yra panašūs į žinomus europietiškus, dažnai jie būna pritaikyti JAV vairuotojams, tad šiek tiek skiriasi išorės detalės, vidaus įranga, komplektacijos. Rida dažnai būna nurodoma myliomis, tad norint paversti tai į kilometrus, reikia dauginti iš 1,6. Pirkėjams rekomenduojama atkreipti dėmesį į euro ir dolerio santykį – doleriais nurodomos galutinės automobilio kainos išraiška bus mažesnė eurais. Pagalvokite ir apie aukciono mokesčius bei transportavimą iki Lietuvos, tarpininkus. Nors dažnai mokesčiai ir pakelia bendrą perkamo automobilio iš JAV kainą, ji vis tiek išlieka palyginus ne tokia didelė.

Kaip ir kiekvienas automobilis ar pirkimo vieta, automobilio pirkimas JAV turi savų trūkumų ir privalumų, kuriuos įvertinus nesunku suvokti, ar tai tenkina pirkėjo poreikius bei norus.

automobilio pirkimas jav